Sposoby płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności :

  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki,
  • przelewem bankowym - (dane rachunku bankowego Sprzedawcy wskazane są na stronie Sklepu oraz wiadomości e-mail przesłanej do Klienta po złożeniu Zamówienia).
  • gotówką - przy odbiorze własnym w siedzibie Firmy
  • płatność ratalna - w całości lub w części ze środków pozyskanych z kredytu udzielonego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42C, zarejestrowanm w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562.  Szczegółowe informacje na temat procedury, warunków i wymaganych dokumentów do udzielenia kredytu zawarte są na stronie www.kskmeble.pl/zakupy-na-raty. Płatności w systemie ratalnym są udzielane wyłącznie przy odbiorze osobistym lub transportem własnym KSK.  Formalności związane z systemem ratalnym są załatwiane w Punkcie obsługi Klienta w siedzibie KSK.

W przypadku płatności innej niż za pobraniem przy odbiorze przesyłki Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni od powiadomienia o przygotowanym do wysyłki lub odbioru produktu. 

Produkt zostanie wysłany do Klienta po dokonaniu zapłaty.

W przypadku Klientów nie będących jednocześnie Konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości bądź w części.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl